TV Podhale
facebook
5.15
5.09
5.45
5.29

Aktualności

17 sierpień 2018, PiątekZAPRASZAMY NA XVIII JARMARK PODHALAŃSKI

Zapraszamy na tegoroczny, pełnoletni już, XVIII Jarmark Podhalański. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, bo organizowane w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

13 lipiec 2018, PiątekWIELKA LETNIA PROMOCJA

W dniach od 16 lipca do 30 września zapraszamy do udziału w organizowanej przez nas promocji.

11 kwiecień 2018, ŚrodaPRZYSTĄPIENIE DO SIECI EUROWARSZTAT

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę z Groupauto Polska Sp. z o.o. organizującą w naszym kraju sieć obsługi samochodów "Eurowarsztat".

31 marzec 2018, SobotaWESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych swoim Klientom życzą właściciele i pracownicy Moto Service Adam Worwa.

20 marzec 2018, WtorekNOWY ODDZIAŁ HURTOWNI MOTORYZACYJNEJ GORDON

Zapraszamy do nowo otwartej hurtowni motoryzacyjnej GORDON, która działa już w naszym nowym budynku. HM Gordon Sp. z o.o. to jeden z największych dystrybutorów części w Polsce.

1 marzec 2018, CzwartekPRZYSTĄPIENIE DO SIECI SPEED CAR

Z dniem 1 marca 2018 roku przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Sieci Stacji Kontroli Pojazdów SPEED CAR. Jest to jedyna tego typu sieć w Polsce zrzeszająca niezależne SKP, wyróżniające się zarówno parkiem maszynowym jak i podejściem do klienta.

8 luty 2018, CzwartekOKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów już działa! Wreszcie! Po wielu latach projektowania, budowy, po trudach odbiorów budowlanych i technicznych, wreszcie po problemach związanych ze wdrożeniem systemu komputerowego CEPIK 2.0... Jest i niedługo będzie działać pełną parą!

31 styczeń 2018, ŚrodaNOWE GODZINY OTWARCIA !!!

Informujemy, że z dniem 01.02.2018 nasza firma powraca do poprzedniego czasu pracy warsztatu samochodowego na ul. Szaflarskiej oraz, zlokalizowanego w tym samym budynku, sklepu motoryzacyjnego. Jednocześnie informujemy, że godziny pracy Stacji Kontroli Pojazdów na ul. Szaflarskiej nie ulegają zmianie.

21 styczeń 2018, NiedzielaPOSTĘPY NA BUDOWIE...

Praktycznie już wszystko gotowe. Uruchomiliśmy już przechowalnię opon oraz hamownię...

22 październik 2017, NiedzielaPRZECHOWALNIA OPON JUŻ OTWARTA!!!

Od dziś można już zostawić opony i koła w naszej przechowalni. Jak ważne jest odpowiednie przechowywanie opon przekonał się już niejeden kierowca, gdy musiał kupić nowe opony zimowe, gdyż dotychczasowe mimo dobrego bieżnika nie nadawały się już do niczego...

Strona 1 z 6‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›
Osób online: 1