TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 6.79
  • 6.78
  • 7.35
  • 6.96

Aktualności

GALERIA MOTORYZACJI PODHALA - KOLEJNE TABLICE GOTOWE!

Czwartek, 11 sierpień 2022 / Wyświtleń: 843

Kolejne cztery tablice zamontowane!!! Pierwsza tablica - bezpośrednio przy firmie jest prezentacją pierwszego logotypu ówczesnej nowej placówki w żółto czerwonej kolorystyce. Kolejne natomiast przedstawiają bardzo ciekawe wydarzenia dawnej motoryzacji.

Drugie z kolei zdjęcie przedstawia moment otwarcia naszego obiektu w roku 1962. Na tej fotografii widocznych jest wiele oficjeli oraz pracownicy placówki z panią Tosią na czele. Wydaje nam się, że wśród pracowników stoi młody Adam Worwa, ale do tej pory nie udało nam się tego potwierdzić na sto procent...

Trzecie zdjęcie to legendarny rajdowiec - Jan Ripper - podczas wyścigu o Błękitną Wstęgę Ojcowa w 1962 roku. Startował on na samochodzie BMW 328, będącym własnością Andrzeja Kostrzewy.

Ostatnie zdjęcie dziś zaprezentowane przedstawia Pana Wiktora Polaka w swoim Talbocie podczas Rajdu Krakowskiego w 1981 roku.

Jesteśmy dumni z zaprezentowanych archiwalnych fotografii, prawdopodobnie jest to największa tego typu galeria na świeżym powietrzu w Polsce!!!