TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 7.94
  • 7.48
  • 8.49
  • 7.66

Aktualności

NOWY ODDZIAŁ HURTOWNI MOTORYZACYJNEJ GORDON

Wtorek, 20 marzec 2018 / Wyświtleń: 4716

Zapraszamy do nowo otwartej hurtowni motoryzacyjnej GORDON, która działa już w naszym nowym budynku. Otwarcie miało miejsce 19 marca i już pierwszego dnia pojawiło się wielu klientów. Mieszkańcom Podhala marka Gordon niewiele mówi, więc przybliżę nieco tą firmę.

Hurtownia motoryzacyjna GORDON powstała w 1991 roku. Początkowo zlokalizowana była w wynajmowanych pomieszczeniach w Bydgoszczy, jednak poprzez szybki rozwój firmy zaistniała konieczność rozszerzenia infrastruktury magazynowej i biurowej. W styczniu 1999 roku przeniesiono ją do nowo wybudowanego obiektu, zlokalizowanego na przedmieściach Bydgoszczy. Przez wiele lat firma przechodziła modernizację i na obecną chwilę powierzchnia magazynowa ma wielkość 35 tysięcy m.kw., co już niedługo może się okazać za mało.

Od początku istnienia firma Gordon wyspecjalizowała się w szybkim dostarczaniu towarów do odbiorców, dzięki temu bardzo szybko pozyskała nowych klientów, których obecnie jest ponad 150 tysięcy. Zamawiany towar dostarczany jest na miejsce najpóźniej do 24 godzin od chwili złożenia zamówienia. Z każdym miesiącem rozwijany jest asortyment magazynowy o nowe produkty, co pociąga za sobą wzrost sprzedaży.

Poprzez tworzenie nowych punktów sprzedaży nastąpił bardzo dynamiczny rozwój. Ukoronowaniem takiego tempa wzrostu była nagroda przyznana przez gazetę Puls Biznesu w 2007 roku, w której firma zajęła 11 miejsce w kraju, a 1 w województwie kujawsko-pomorskim w corocznym konkursie "Gazele Biznesu". Jest to nagroda przyznawana przez niezależnych dziennikarzy i analityków rynku, w której główną zasadą jest osiągnąć jak najdynamiczniejszy wzrost, przy zachowaniu wiarygodności, rzetelności i uczciwości firmy.

Gordon należy do grupy zakupowej Groupauto Polska, która jako całość jest numerem dwa w naszym kraju, jeżeli chodzi o wartość obrotów na rynku motoryzacyjnym. Groupauto Polska to organizator znanej na terenie całej Europy sieci warsztatów, które w Polsce występują pod marką Eurowarsztat. Gordon posiada już ponad 150 oddziałów i jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm motoryzacyjnych. To co wyróżnia tą firmę spośród innych kluczowych dystrybutorów części to elastyczność i umiejętność dopasowania oferty do zmieniających się dynamicznie warunków rynkowych. Oddział posiada bardzo dobre zatowarowanie, obejmujące szeroki zakres części do samochodów poruszających się po naszych drogach.

Zapraszamy!!!