TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 7.94
  • 7.48
  • 8.49
  • 7.66

Aktualności

POMAGAJMY!!!

Poniedziek, 30 marzec 2020 / Wyświtleń: 1462

Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji i jak możemy tak pomagamy! Nie wiemy jak długo będziemy działać i czy nowe przepisy nie zakażą naszej działalności, stąd już w kwietniu ogłaszamy następujące akcje:

1) ozonujemy samochody prywatne - kontynuujemy akcję, w ramach której do tej pory odkaziliśmy ponad sto aut. Działania wznowimy niezwłocznie, jak tylko pogoda nam to umożliwi.

2) ozonujemy samochody służby zdrowia i policji - do dzisiaj odkaziliśmy kilkanaście karetek oraz innych służbowych samochodów.

3) Gazdówka dla Medyka. Nasza nowa akcja dotyczy lekarzy oraz pielęgniarek którzy pracują na izbie przyjęć i nie chcą ryzykować zdrowia swoich najbliższych. Dla nich oferujemy BEZPŁATNY pobyt (przez cały kwiecień) w naszym klimatycznym domu, gdzie w dwóch apartamentach może pomieścić się swobodnie nawet siedem osób.

4) 10% dla Medyka - ogłaszamy, że 10% przychodu naszego warsztatu samochodowego za miesiąc kwiecień 2020 r. przekażemy na wyposażenie ochronne dla specjalistów działających w naszym nowotarskim szpitalu. Każdorazowo zakupów dokonamy po rozpoznaniu potrzeb. SZANOWNY KLIENCIE - W KWIETNIU NIE ŻĄDAJ RABATU - RABATEM NIECH BĘDZIE POTRZEBNY SPRZĘT DLA LUDZI, KTÓRZY DBAJĄ O NASZE ZDROWIE!!!

Co jeszcze możemy zrobić? Prosimy o komentarze na naszym profilu na fb!