TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 7.94
  • 7.48
  • 8.49
  • 7.66

Aktualności

TWOJE ŚWIATŁA - NASZE BEZPIECZEŃSTWO. SPRAWDŹ USTAWIENIE ŚWIATEŁ!!!

Środa, 20 październik 2021 / Wyświtleń: 1339

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji kolejny raz wyszło z inicjatywą przeprowadzenia wspólnej akcji ze stacjami kontroli pojazdów, polegającej na sprawdzeniu prawidłowości ustawienia i stanu świateł w pojazdach. Pierwsze sprawdzenie już w najbliższą sobotę 23 października. Kierowców zapraszamy w godzinach pracy naszej stacji kontroli pojazdów, czyli od 7.00 do 17.00.

Akcja odbywa się pod hasłem "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo". Każdy kierowca w cztery soboty, tj. 23 października, 6 i 20 listopada oraz 4 grudnia, będzie mógł bezpłatnie sprawdzić stan i ustawienie świateł w swoich pojazdach, w wybranych stacjach kontroli pojazdów.

W tym roku akcja jest dużo lepiej nagłośniona niż w poprzednich latach. Pomaga tu m.in. aplikacja Yanosik, która prowadzi kierowców do najbliższej stacji kontroli pojazdów wspierającej kampanię. Akcja będzie też promowana poprzez emisję spotu na ekranach firmy Screen Network, co umożliwi dotarcie do jeszcze szerszej grupy uczestników ruchu drogowego.

Zapraszamy na naszą nową, Okręgową Stację Kontroli Pojazdów przy ul. Szaflarskiej 152 (wjazd od al. Solidarności).