TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 6.79
  • 6.78
  • 7.35
  • 6.96

Aktualności

14 marzec 2024, Czwartek

ROZBUDOWA BYŁEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

NEXDRIVE - jest to najnowsza działalność firmy. Do tej międzynarodowej sieci przystąpiliśmy oficjalnie we wrześniu 2022 roku, aby zapewnić obsługę najnowszej generacji samochodów. Jest to istotne z tego powodu, że będziemy mieli dostęp do wiedzy, szkoleń, wyposażenia oraz zdalnej pomocy. Aby sprostać nowym wyzwaniom postanowiliśmy przebudować naszą byłą diagnostykę w miejsce, gdzie będziemy obsługiwać te najnowocześniejsze samochody.

12 marzec 2024, Wtorek

KOLEJNE SPRAWDZENIE SYSTEMU ZARZĄDZANIA WG NORMY ISO 9001:2015

11 marca 2024 r. pozytywnie przeszliśmy certyfikację naszego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2015. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, certyfikat został wydany przez polską firmę z wieloletnimi tradycjami - ZBiA ZETOM z Katowic.

30 styczeń 2024, Wtorek

PODPISANIE UMOWY NA BUDOWĘ HUB-A DO ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Właśnie podpisaliśmy umowę z firmą Horyzont EV Sp. z o.o. na budowę przy naszej firmie HUB-a do ładowania samochodów elektrycznych. Współpraca z firmą Horyzont EV, która ma ambicję budowy jednej z największych sieci stacji ładowania w kraju, to ważny krok dla naszej firmy, która od wielu lat aktywnie uczestniczy w elektromobilnej rewolucji!

2 styczeń 2024, Wtorek

OSIEMDZIESIĄTE URODZINY...

Dzisiaj są osiemdziesiąte urodziny człowieka, który stworzył tą firmę. Był to przedsiębiorca z krwi i kości, który miał niesamowity dar do pomnażania pieniędzy. Dziękujemy Tato za wszystko, jesteśmy dumni będąc Twoimi dziećmi. Spoczywaj w pokoju!

23 grudzień 2023, Sobota

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

Wszystkim Naszym Klientom - obecnym oraz przyszłym - życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!!!

18 listopad 2023, Sobota

PROMOCJA ALBUMU O PODHALAŃSKIEJ MOTORYZACJI

No i jest! Po ponad dwóch latach ciężkiej pracy wreszcie możemy zaprezentować Państwu wyjątkową publikację o dawnej motoryzacji, ukazującą jej piękno, gdy nie była ona tłamszona przez kolejne normy emisji spod znaku Euro. Tamta motoryzacja była dla kierowców, dzisiejsza motoryzacja ma z kolei zadowolić urzędników w Brukseli. I o ile dawniej robiło się silniki z myślą o osiągach, to dzisiaj robi się je z myślą o spełnieniu coraz to bardziej wyśrubowanych norm emisji spalin.

16 październik 2023, Poniedziek

TWOJE ŚWIATŁA - NASZE BEZPIECZEŃSTWO. SPRAWDŹ USTAWIENIE ŚWIATEŁ!!!

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji kolejny raz wyszło z inicjatywą przeprowadzenia wspólnej akcji ze stacjami kontroli pojazdów, polegającej na sprawdzeniu prawidłowości ustawienia i stanu świateł w pojazdach. Pierwsze sprawdzenie już w najbliższą sobotę 21 października. Kierowców zapraszamy w godzinach pracy naszej stacji kontroli pojazdów, czyli od 7.00 do 17.00.

5 lipiec 2023, Środa

UBEZPIECZENIA NA STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Dzięki współpracy z firmą Speed Car Ubezpieczenia sp. z o. o. możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze ceny ubezpieczeń OC, AC, NNW. Jak to działa? Bardzo prosto - przyjedź do nas na okresowy przegląd techniczny samochodu, odbierz prezent oraz dodatkowo zaoszczędź na polisie!!!!!

18 kwiecień 2023, Wtorek

WIZYTA WYJĄTKOWEJ KLIENTKI...

Niby normalny dzień, a tu taki zaszczyt nas spotkał! Dzisiaj odwiedziła naszą Stację Kontroli Pojazdów Pani Janina - nasza najwcześniej urodzona Klientka, której sprawność zadziwia każdego nowotarżanina!

8 kwiecień 2023, Sobota

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych swoim Klientom życzą właściciele i pracownicy Moto Service Adam Worwa.

Strona 1 z 10‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›