TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 6.79
  • 6.78
  • 7.35
  • 6.96

Aktualności

13 lipiec 2018, Piątek

WIELKA LETNIA PROMOCJA

W dniach od 16 lipca do 30 września zapraszamy do udziału w organizowanej przez nas promocji.

11 kwiecień 2018, Środa

PRZYSTĄPIENIE DO SIECI EUROWARSZTAT

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę z Groupauto Polska Sp. z o.o. organizującą w naszym kraju sieć obsługi samochodów "Eurowarsztat".

20 marzec 2018, Wtorek

POSTĘPY NA BUDOWIE...

Po ponad trzech latach od rozpoczęcia budowy możemy uznać, że dobiegła ona końca. 30 czerwca 2017 roku ostatecznie budynek przeszedł pomyślnie odbiór techniczny, 3 października 2017 roku uruchomiliśmy hamownię podwoziową, a następnie 22 dnia tego samego miesiąca przechowalnię opon.

20 marzec 2018, Wtorek

NOWY ODDZIAŁ HURTOWNI MOTORYZACYJNEJ GORDON

Zapraszamy do nowo otwartej hurtowni motoryzacyjnej GORDON, która działa już w naszym nowym budynku. HM Gordon Sp. z o.o. to jeden z największych dystrybutorów części w Polsce.

1 marzec 2018, Czwartek

PRZYSTĄPIENIE DO SIECI SPEED CAR

Z dniem 1 marca 2018 roku przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Sieci Stacji Kontroli Pojazdów SPEED CAR. Jest to jedyna tego typu sieć w Polsce zrzeszająca niezależne SKP, wyróżniające się zarówno parkiem maszynowym jak i podejściem do klienta.

8 luty 2018, Czwartek

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów już działa! Wreszcie! Po wielu latach projektowania, budowy, po trudach odbiorów budowlanych i technicznych, wreszcie po problemach związanych ze wdrożeniem systemu komputerowego CEPIK 2.0... Jest i niedługo będzie działać pełną parą!

31 styczeń 2018, Środa

NOWE GODZINY OTWARCIA!!!

Informujemy, że z dniem 01.02.2018 nasza firma powraca do poprzedniego czasu pracy warsztatu samochodowego na ul. Szaflarskiej oraz, zlokalizowanego w tym samym budynku, sklepu motoryzacyjnego. Jednocześnie informujemy, że godziny pracy Stacji Kontroli Pojazdów na ul. Szaflarskiej nie ulegają zmianie.

22 październik 2017, Niedziela

PRZECHOWALNIA OPON JUŻ OTWARTA!!!

Od dziś można już zostawić opony i koła w naszej przechowalni. Jak ważne jest odpowiednie przechowywanie opon przekonał się już niejeden kierowca, gdy musiał kupić nowe opony zimowe, gdyż dotychczasowe mimo dobrego bieżnika nie nadawały się już do niczego...

3 październik 2017, Wtorek

HAMOWNIA JUŻ DZIAŁA!!!

Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy pracę na hamowni podwoziowej. Po okresie intensywnej nauki, po przejściu kursów prowadzonych zarówno przez polskich jak i niemieckich trenerów udało nam się uruchomić tą bardzo przyszłościową działalność.

24 wrzesień 2017, Niedziela

KOLEJNY WIELKI SUKCES - MARIUSZ SZEWCZYK DRUGI RAZ NAJLEPSZY W POLSCE!!!

Najlepsi mechanicy 2017 roku są w południowej Polsce, a najlepszym fachowcem branży osobowej jest kierownik naszego warsztatu Mariusz Szewczyk!!!

Strona 5 z 10‹ poprzednie | ... 3 4 5 6 7 ... | następne ›