TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 4.22
  • 4.23
  • 4.49
  • 4.43

Aktualności

16 luty 2012, Czwartek

Atak zimy 2012...

Dajemy radę.

31 styczeń 2012, Wtorek

Wiekopomna Chwila

31.01.2012 będzie wielkim dniem dla naszej firmy. To dziś udało nam się pozbyć, po ponad 12 latach, starego, zdezelowanego samochodu marki FIAT Cinquecento, którego właściciel najpierw zostawił go "tylko na parę dni" na naszym parkingu a potem zapomniał się po niego zgłosić.

25 styczeń 2012, Środa

Promocja Mini Morris Countryman

Zapraszamy na jazdę testową samochodem Mini Morris Countryman. W dniach 26-29 stycznia będzie można spróbować swoich sił w Białce Tatrzańskiej w ekstremalnej jeździe testowej tym terenowym cudem. Bądź co bądź ten samochód wygrał tegoroczny Dakar...

10 grudzień 2011, Sobota

Ponowne Otwarcie stało się faktem !!!

Ponowne Otwarcie stało się faktem !!! Dziękujemy Szanownym Klientom za zainteresowanie naszym sklepem Delikatesy!!

3 grudzień 2011, Sobota

Nowe otwarcie Delikatesów !!!

Zapraszamy serdecznie naszych Klientów na OTWARCIE NASZEGO SKLEPU DELIKATESY POD FIRMĄ HITPOL !!!

15 wrzesień 2011, Czwartek

Złote Certyfikaty Rzetelności przyznane !!!

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że nasza firma otrzymała wczoraj tj. 14.09.2011 Złoty Certyfikat Rzetelności. Nagroda ta przyznawana jest najbardziej solidnym firmom, uczestnikom programu Rzetelna Firma, po długim procesie weryfikacji.

20 czerwiec 2011, Poniedziek

WIELKI SUKCES FIRMY NA OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MECHANIK ROKU 2011 !!!

Wielkim sukcesem dla naszej firmy okazała się kolejna edycja Mechanika Roku - imprezy organizowanej przez firmę Fota S.A. przy wsparciu takich firm jak Castrol, ATE, Febi, Bosch, Mann Filter. Kierownik warsztatu - Pan Mariusz Szewczyk dokonał czegoś niemożliwego - stanął na podium po raz trzeci z rzędu.

31 marzec 2011, Czwartek

Nowe urządzenie do regulacji geometrii kół !!!

Z ogromną satysfakcją zawiadamiamy Szanownych Klientów, że firma nasza zakupiła najnowocześniejsze na rynku urządzenie do ustawiania geometrii kół samochodowych renomowanej firmy HUNTER.

23 marzec 2011, Środa

Uczniowie i wychowawca z Jobelmann Schule Berufsbildende Schulen I ponownie u nas

To już chyba staje się tradycją... i dobrze. Podobnie jak rok temu firmę naszą odwiedzili wychowankowie i nauczyciel z niemieckiej szkoły - Jobelmann Schule Berufsbildende Schulen I Stade.

16 wrzesień 2010, Czwartek

Moto Service głównym sponsorem KS Szarotka Nowy Targ !!!

W Hotelu Ruczaj doszło do historycznego wydarzenia. Po raz pierwszy w Nowym Targu, przy fleszach aparatów fotograficznych i w obecności dziennikarzy, podpisano umowę sponsorską. Tym samym wielokrotny mistrz Polski w unihokeju już oficjalnie nazywa się "KS WORWA Szarotka Nowy Targ". Cieszymy się, że udało się nawiązać współpracę z tak znanym i utytułowanym klubem jakim jest Szarotka. Liczymy na obustronne korzyści oraz przede wszystkim na kolejne sportowe sukcesy nowotarskich unihokeistów.

Strona 7 z 8‹ poprzednie | ... 4 5 6 7 8 | następne ›