TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 6.57
  • 6.78
  • 7.17
  • 6.98

Aktualności

18 listopad 2023, Sobota

PROMOCJA ALBUMU O PODHALAŃSKIEJ MOTORYZACJI

No i jest! Po ponad dwóch latach ciężkiej pracy wreszcie możemy zaprezentować Państwu wyjątkową publikację o dawnej motoryzacji, ukazującą jej piękno, gdy nie była ona tłamszona przez kolejne normy emisji spod znaku Euro. Tamta motoryzacja była dla kierowców, dzisiejsza motoryzacja ma z kolei zadowolić urzędników w Brukseli. I o ile dawniej robiło się silniki z myślą o osiągach, to dzisiaj robi się je z myślą o spełnieniu coraz to bardziej wyśrubowanych norm emisji spalin.

16 październik 2023, Poniedziek

TWOJE ŚWIATŁA - NASZE BEZPIECZEŃSTWO. SPRAWDŹ USTAWIENIE ŚWIATEŁ!!!

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji kolejny raz wyszło z inicjatywą przeprowadzenia wspólnej akcji ze stacjami kontroli pojazdów, polegającej na sprawdzeniu prawidłowości ustawienia i stanu świateł w pojazdach. Pierwsze sprawdzenie już w najbliższą sobotę 21 października. Kierowców zapraszamy w godzinach pracy naszej stacji kontroli pojazdów, czyli od 7.00 do 17.00.

14 październik 2023, Sobota

ROZBUDOWA BYŁEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

NEXDRIVE - jest to najnowsza działalność firmy. Do tej międzynarodowej sieci przystąpiliśmy oficjalnie we wrześniu 2022 roku, aby zapewnić obsługę najnowszej generacji samochodów. Jest to istotne z tego powodu, że będziemy mieli dostęp do wiedzy, szkoleń, wyposażenia oraz zdalnej pomocy. Aby sprostać nowym wyzwaniom postanowiliśmy przebudować naszą byłą diagnostykę w miejsce, gdzie będziemy obsługiwać te najnowocześniejsze samochody.

5 lipiec 2023, Środa

UBEZPIECZENIA NA STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Dzięki współpracy z firmą Speed Car Ubezpieczenia sp. z o. o. możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze ceny ubezpieczeń OC, AC, NNW. Jak to działa? Bardzo prosto - przyjedź do nas na okresowy przegląd techniczny samochodu, odbierz prezent oraz dodatkowo zaoszczędź na polisie!!!!!

18 kwiecień 2023, Wtorek

WIZYTA WYJĄTKOWEJ KLIENTKI...

Niby normalny dzień, a tu taki zaszczyt nas spotkał! Dzisiaj odwiedziła naszą Stację Kontroli Pojazdów Pani Janina - nasza najwcześniej urodzona Klientka, której sprawność zadziwia każdego nowotarżanina!

8 kwiecień 2023, Sobota

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych swoim Klientom życzą właściciele i pracownicy Moto Service Adam Worwa.

24 luty 2023, Piątek

AUDIT ODNAWIAJĄCY SZJ ISO 9001:2015

Chcemy ogłosić, że nasza firma przeszła kolejny raz certyfikację systemu zarządzania jakością wg. normy ISO 9001:2015. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, certyfikat został wydany przez polską firmę z wieloletnimi tradycjami - ZBiA ZETOM z Katowic.

23 styczeń 2023, Poniedziek

BYLE DO WIOSNY 2023

Mamy przyjemność zaprosić do naszej corocznej promocji, która dotyczy wszystkich działalności naszej firmy. Promocja "BYLE DO WIOSNY..." to szansa na dodatkowe korzyści dla wszystkich, którzy wydadzą w naszej firmie co najmniej 98 zł. Co można dostać w zamian? 1) VOUCHER O WARTOŚCI 50 ZŁ NA OZONOWANIE SAMOCHODU NA WIOSNĘ 2) VOUCHER O WARTOŚCI 50 ZŁ NA SPRAWDZENIE SAMOCHODU WAŻNY DO KOŃCA 2023 ROKU 3) VOUCHER RABATOWY (- 20%) - NA AKUMULATORY EMP I VERIBEST 4) SKROBACZKĘ ZE SZCZOTKĄ - TAK NA WSZELKI WYPADEK...

30 grudzień 2022, Piątek

ZDJĘCIE Z OKAZJI 60-LECIA TRADYCJI FIRMY

Miła niespodzianka na koniec roku - zdjęcie prawie całej załogi przed naszym nowym budynkiem. Z powodu niedyspozycji zdrowotnej brakło najważniejszej wspólniczki - Czesławy Worwy oraz niektórych pracowników przebywających na urlopach oraz zwolnieniach chorobowych...

23 grudzień 2022, Piątek

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

Wszystkim Naszym Klientom - obecnym oraz przyszłym - życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!!!

Strona 1 z 9‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›