TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 6.39
  • 5.99
  • 6.99
  • 6.19

Aktualności

18 kwiecień 2023, Wtorek

WIZYTA WYJĄTKOWEJ KLIENTKI...

Niby normalny dzień, a tu taki zaszczyt nas spotkał! Dzisiaj odwiedziła naszą Stację Kontroli Pojazdów Pani Janina - nasza najwcześniej urodzona Klientka, której sprawność zadziwia każdego nowotarżanina!

8 kwiecień 2023, Sobota

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych swoim Klientom życzą właściciele i pracownicy Moto Service Adam Worwa.

24 luty 2023, Piątek

AUDIT ODNAWIAJĄCY SZJ ISO 9001:2015

Chcemy ogłosić, że nasza firma przeszła kolejny raz certyfikację systemu zarządzania jakością wg. normy ISO 9001:2015. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, certyfikat został wydany przez polską firmę z wieloletnimi tradycjami - ZBiA ZETOM z Katowic.

23 styczeń 2023, Poniedziek

BYLE DO WIOSNY 2023

Mamy przyjemność zaprosić do naszej corocznej promocji, która dotyczy wszystkich działalności naszej firmy. Promocja "BYLE DO WIOSNY..." to szansa na dodatkowe korzyści dla wszystkich, którzy wydadzą w naszej firmie co najmniej 98 zł. Co można dostać w zamian? 1) VOUCHER O WARTOŚCI 50 ZŁ NA OZONOWANIE SAMOCHODU NA WIOSNĘ 2) VOUCHER O WARTOŚCI 50 ZŁ NA SPRAWDZENIE SAMOCHODU WAŻNY DO KOŃCA 2023 ROKU 3) VOUCHER RABATOWY (- 20%) - NA AKUMULATORY EMP I VERIBEST 4) SKROBACZKĘ ZE SZCZOTKĄ - TAK NA WSZELKI WYPADEK...

30 grudzień 2022, Piątek

ZDJĘCIE Z OKAZJI 60-LECIA TRADYCJI FIRMY

Miła niespodzianka na koniec roku - zdjęcie prawie całej załogi przed naszym nowym budynkiem. Z powodu niedyspozycji zdrowotnej brakło najważniejszej wspólniczki - Czesławy Worwy oraz niektórych pracowników przebywających na urlopach oraz zwolnieniach chorobowych...

23 grudzień 2022, Piątek

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

Wszystkim Naszym Klientom - obecnym oraz przyszłym - życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!!!

28 październik 2022, Piątek

KOLEJNYCH PIĘĆ HISTORYCZNYCH TABLIC - JUŻ PRAWIE CAŁA GALERIA GOTOWA!!!

Przy naszej nowej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów właśnie zamontowaliśmy pięć kolejnych, historycznych tablic, będących prezentacją kierowników Moto Service od momentu jego powstania. Dzięki pracy Pana Jacka Sowy dowiedzieliśmy się o wiele więcej o własnej historii.

20 październik 2022, Czwartek

TWOJE ŚWIATŁA - NASZE BEZPIECZEŃSTWO. SPRAWDŹ USTAWIENIE ŚWIATEŁ!!!

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji kolejny raz wyszło z inicjatywą przeprowadzenia wspólnej akcji ze stacjami kontroli pojazdów, polegającej na sprawdzeniu prawidłowości ustawienia i stanu świateł w pojazdach. Pierwsze sprawdzenie już w najbliższą sobotę 22 października. Kierowców zapraszamy w godzinach pracy naszej stacji kontroli pojazdów, czyli od 7.00 do 17.00.

12 październik 2022, Środa

URODZINY CZŁOWIEKA, KTÓRY PRACUJE U NAS OD ZAWSZE...

Dziś mieliśmy w naszej firmie doniosły jubileusz. Otóż okrągłe urodziny obchodzi Wiesiek Śmiałkowski, który pracuje u nas blisko 40 lat.

17 wrzesień 2022, Sobota

PRZYSTĄPIENIE DO SIECI NEXDRIVE

16 września, podczas konferencji sieci EuroWarsztat w Wiśle, podpisaliśmy list intencyjny w sprawie przystąpienia do sieci obsługi samochodów elektrycznych NexDrive.

Strona 1 z 9‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›