TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 6.39
  • 5.99
  • 6.99
  • 6.19

O firmie

MOTO SERVICE ADAM WORWA to najstarsza duża firma motoryzacyjna działająca na rynku Nowego Targu i okolic, oferująca kompleksowe usługi motoryzacyjne.
Do Państwa dyspozycji posiadamy:

OKRĘGOWĄ STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW z nowoczesnym wyposażeniem do badania zarówno samochodów osobowych jak i tych przekraczających 3,5 tony dopuszczalnej masy całkowitej. Stacja diagnostyczna może wykonywać także badania samochodów przewożących materiały niebezpieczne (ADR) oraz takich pojazdów, których wyposażenie podlega pod nadzór UDT (HDS-y oraz samochody posiadające rampy samozaładowcze)

PODSTAWOWĄ STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW przeznaczoną do badania mniejszych
samochodów, zarówno osobowych jak i dostawczych, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Fakt, że nasza firma posiada dwie niezależne stacje kontroli pojazdów, zlokalizowane blisko siebie powoduje, że przeglądy rejestracyjne w naszej firmie odbywają się sprawnie i bez kolejek.

HAMOWNIĘ PODWOZIOWĄ umożliwiającą dokładną analizę stanu silnika, jak i możliwość wykonania jego tuningu.

WARSZTATY SAMOCHODOWE wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia, w tym urządzenia do obsługi elektroniki i klimatyzacji samochodowych.

PRZECHOWALNIĘ OPON ORAZ KÓŁ SAMOCHODOWYCH ze specjalistycznym systemem ich składowania w warunkach stałej temperatury i wilgotności. Tylko u nas opony oraz koła przechowywane są w warunkach, których pozazdrościłyby im francuskie wina

SKLEP MOTORYZACYJNY specjalizujący się w częściach do układów hamulcowych (autoryzacja ATE) oraz układów zawieszeń (autoryzacja Sachs)

DZIAŁALNOŚĆ UBEZPIECZENIOWĄ polegającą na oferowaniu naszym Klientom najlepszych warunków ubezpieczenia ich samochodów

STACJĘ BENZYNOWĄ z odkurzaczem samochodowym i kompresorem oraz sklepem, gdzie można nabyć artykuły spożywcze i akcesoria samochodowe

MYJNIĘ SAMOCHODOWĄ gdzie można umyć nadwozie oraz silnik samochodu, a także odkurzyć jego wnętrze

ASSISTANCE zapewniający transport uszkodzonego samochodu o masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 T do jednego z warsztatów firmy

PARKING SAMOCHODOWY gdzie można parkować własne cztery kółka w systemie miesięcznym lub dobowym

DZIAŁALNOŚĆ POZAMOTORYZACYJNĄ - Hotel i Restauracja "RUCZAJ"