TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 4.39
  • 4.34
  • 4.69
  • 4.54

Aktualności

"BYLE DO WIOSNY..." - NOWA PROMOCJA NA USŁUGI WARSZTATOWE ORAZ CZĘŚCI I AKCESORIA SAMOCHODOWE

Sobota, 1 luty 2020 / Wyświtleń: 656

Z wielką przyjemnością zapraszamy do naszej nowej promocji. Każdy Klient, który wyda na usługi naszego warsztatu oraz części i akcesoria samochodowe minimum 300 zł dostanie od nas voucher na bezpłatne ozonowanie samochodu w okresie wiosennym oraz 5 litrów zimowego płynu do spryskiwaczy.

Za oknem już raczej wiosennie i według prognoz nie powinno być już mroźnej zimy. Dlatego warto nas odwiedzić już w lutym, posprawdzać samochód, wymienić oleje, filtry oraz inne materiały eksploatacyjne, żeby nie kłopotać się już tym na wiosnę. Natomiast jak zrobi się trochę cieplej zapraszamy do wykorzystania vouchera na ozonowanie, by podróżować w zdrowych warunkach. Symbolem tego, że zima już odchodzi niech będzie 5 litrów zimowego płynu do spryskiwaczy, który po zużyciu niech będzie zastąpiony już płynem letnim.

Cały czas aktualna jest promocja na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, gdzie każdy klient dostaje od nas jeden z trzech prezentów do wyboru i aż trzy z szesnastu voucherów (do wyboru z naszej gazetki) do wykorzystania na terenie Nowego Targu i okolic. Promocje te nie łączą się i nie ma możliwości zamiany upominków na gotówkę.

Promocja trwa przez cały luty 2020. Zapraszamy do odwiedzenia nas - im szybciej, tym lepiej!!!