TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 6.79
  • 6.78
  • 7.35
  • 6.96

Aktualności

PODPISANIE UMOWY NA BUDOWĘ HUB-A DO ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Wtorek, 30 styczeń 2024 / Wyświtleń: 245

Właśnie podpisaliśmy umowę z firmą Horyzont EV Sp. z o.o. na budowę przy naszej firmie HUB-a do ładowania samochodów elektrycznych. Współpraca z firmą Horyzont EV, która ma ambicję budowy jednej z największych sieci stacji ładowania w kraju, to ważny krok dla naszej firmy, która od wielu lat aktywnie uczestniczy w elektromobilnej rewolucji!
Jesteśmy dumni współpracując z polską firmą, która instaluje wyłącznie nasze, krajowe ładowarki produkowane przez firmę PRE Edward Biel nieopodal Krakowa.

Taki HUB, który powstanie u nas, to nic innego jak wiele szybkich stacji ładowania samochodów w jednym miejscu. Będzie on miał doskonałą lokalizację (blisko Zakopianki) oraz położony będzie w centrum motoryzacyjnym, gdzie już dziś obsługuje się samochody elektryczne. Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której Klient podjeżdża samochodem elektrycznym, którego z jakiegoś powodu nie da się naładować - u nas znajdzie fachową pomoc, po udzieleniu której będzie mógł naładować samochód oraz kontynuować jazdę.

Dziękujemy Hotelowi Marysin Dwór w Katowicach, w którego stylowych wnętrzach mogliśmy podpisać tą ważną dla naszej firmy umowę. Liczymy, że to nasza pierwsza, ale nie ostatnia wspólna inwestycja z Horyzontem EV. Wkrótce po otwarciu HUB-a chcemy zrobić jeszcze jedną inwestycję w Nowym Targu w pobliżu nowej Zakopianki.