TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 7.94
  • 7.48
  • 8.49
  • 7.66

Aktualności

POSTĘPY NA BUDOWIE...

Wtorek, 20 marzec 2018 / Wyświtleń: 11596

Po ponad trzech latach od rozpoczęcia budowy możemy uznać, że dobiegła ona końca. 30 czerwca 2017 roku budynek przeszedł pomyślnie odbiór techniczny, 3 października 2017 roku uruchomiliśmy hamownię podwoziową, a następnie 22 dnia tego samego miesiąca przechowalnię opon. 18 grudnia tego samego roku nasza Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów przeszła odbiór Transportowego Dozoru Technicznego, potwierdzający zgodność jej wyposażenia z obowiązującymi przepisami. Pierwsze badanie techniczne na nowej diagnostyce zostało wykonane 8 lutego 2018 roku, natomiast wczoraj, tj 19 marca uruchomiliśmy hurtownię motoryzacyjną Gordon, która mieści się na dwóch górnych piętrach.

Realizacja tak dużego przedsięwzięcia otwiera nam duże możliwości rozwoju. Druga, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów oznacza większą przepustowość, będziemy w stanie sprawniej i lepiej obsługiwać naszych Klientów. Przechowalnia opon, gdy dookoła same osiedla mieszkaniowe, daje możliwość pozyskania nowych klientów oraz obsługi flot samochodowych. Hamownia to między innymi możliwość rozwoju firmy w kierunku chip tuningu, ale także bardzo przydatna usługa dla klientów chcących kupić nowy samochód, często obawiających się co kryje się pod jego maską. Otrzymane wyniki dają odpowiedź na pytanie czy samochód posiada nominalną moc oraz moment obrotowy, a jeśli nie to ile mocy ubyło. Jest to niezwykle istotna informacja dla kupującego używane auto. Dopełnieniem wszystkiego jest hurtownia motoryzacyjna Gordon, która właśnie zaczęła u nas swoją działalność. W ten sposób łączymy w jednym miejscu wszystkie najważniejsze usługi motoryzacyjne - naprawa i obsługa samochodów, coroczne obowiązkowe przeglądy techniczne, stacja paliw, myjnia ręczna, sprzedaż hurtowa i detaliczna części samochodowych, ubezpieczenia samochodowe, hotel dla opon, hamownia podwoziowa, parking strzeżony, assistance 24h, usługi door to door. Staramy się kompleksowo obsługiwać każdego klienta, zapewnić mu maksymalne zadowolenie w jednym miejscu.

Co przyniesie przyszłość? Na pewno rozwój elektromobilności, do czego na pewno będziemy się intensywnie przygotowywać. W tym roku zamierzamy bardzo mocno zainwestować w naszych Pracowników - wspólnie z Krajowym Funduszem Szkoleniowym będziemy realizować cykl szkoleń mających dać nam nową wiedzę i umiejętności. W nieodległej przyszłości planujemy również budowę pierwszej na Podhalu ładowarki do samochodów elektrycznych, a następnie zakup elektrycznego auta.

Zapraszamy do obejrzenia galerii jak powstawał nasz nowy budynek, który mamy nadzieję, że będzie dla nas bardzo istotny w dalszym rozwoju firmy.