TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 6.79
  • 6.78
  • 7.35
  • 6.96

Aktualności

ROZBUDOWA BYŁEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Czwartek, 14 marzec 2024 / Wyświtleń: 1449

NEXDRIVE - jest to najnowsza działalność firmy. Do tej międzynarodowej sieci przystąpiliśmy oficjalnie we wrześniu 2022 roku, aby zapewnić obsługę najnowszej generacji samochodów. Jest to istotne z tego powodu, że będziemy mieli dostęp do wiedzy, szkoleń, wyposażenia oraz zdalnej pomocy. Aby sprostać nowym wyzwaniom postanowiliśmy przebudować naszą byłą diagnostykę w miejsce, gdzie będziemy obsługiwać te najnowocześniejsze samochody.

Wstępne prace ruszyły już wcześniej, natomiast pierwsze wykopy 11 września 2023 r. Budynek został wykonany w stanie surowym otwartym do końca 2023 roku. Obecnie - po montażu bram - przystępujemy do prac remontowo - wykończeniowych. Największym wyzwaniem będzie ściągnięcie dwóch Fiatów 126p z przestrzeni nad barkiem, które zostały tam umieszczone jako osobliwa dekoracja 12 czerwca 2007 roku. Po ściągnięciu "Maluchów" oraz rozebraniu barku będziemy intensywnie wykańczać budynek, by móc zacząć w nim pracę w lecie br.
Nabierze on nowego wyglądu na zewnątrz, ale także w środku. Wyposażymy go w odpowiednie maszyny i urządzenia, by móc w 100% obsługiwać i naprawiać najnowsze samochody.

Planowany koniec inwestycji to trzeci kwartał 2024 r.