TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 7.94
  • 7.48
  • 8.49
  • 7.66

Aktualności

SPRAWDZENIE SAMOCHODU PRZED ZIMĄ - PIĄTEK I NIEDZIELA

Środa, 24 październik 2018 / Wyświtleń: 3069


Zapraszamy wszystkich naszych Klientów do bezpłatnego sprawdzenia stanu samochodu przed zimą. Najpierw w piątek 26 października będziemy sprawdzać auta w ramach akcji profilaktyczno-edukacyjnej pn. "Sprawdź stan techniczny swojego pojazdu przed zimą". Organizatorem tego sprawdzenia jest nowotarska policja. Akcja zostanie przeprowadzona w piątek w godzinach 9.00 - 14.00 w dwóch stacjach kontroli pojazdów na terenie Nowego Targu. W ramach akcji będzie można sprawdzić:

- oświetlenie pojazdu ( regulacja świateł)
- amortyzatory
- hamulce
- zawieszenie

Ale to nie wszystko. Kto nie załapie się na piątkowe sprawdzenie będzie mógł to zrobić dwa dni później, tj. 28 października w ramach cyklicznej akcji organizowanej kilka razy w roku wraz z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji (IPA). Tego dnia również będziemy sprawdzać samochody pod kątem bezpieczeństwa ich eksploatacji w sezonie zimowym. Będziemy do dyspozycji kierowców nieco dłużej, bo w godzinach 10.00 - 16.00.

Zarówno w piątek jak i w niedzielę sprawdzenie samochodów nie będzie tożsame z corocznym badaniem technicznym wbijanym do dowodu rejestracyjnego.

Patronat nad akcją objął Tygodnik Podhalański oraz Podhale24.